Продукція > WTL > W3M26000000B10BS13
W3M26000000B10BS13
W3M26000000B10BS13 WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 26MHz; -20÷85°C; 10pF; ±10ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Frequency: 26MHz
Operating temperature: -20...85°C
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±10ppm
Time stability: ±3ppm/year
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 26MHz; -20÷85°C; 10pF; ±10ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Frequency: 26MHz, Operating temperature: -20...85°C, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±10ppm, Time stability: ±3ppm/year, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm.