Продукція > WTL > W3M26922400B16BB1N
W3M26922400B16BB1N
W3M26922400B16BB1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 26.9224MHz; 16pF; ±10ppm; ±3ppm/year; -10÷60°C
Type of generator: quartz
Frequency: 26.9224MHz
Capacitance: 16pF
Frequency stability: ±10ppm
Time stability: ±3ppm/year
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Operating temperature: -10...60°C
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 26.9224MHz; 16pF; ±10ppm; ±3ppm/year; -10÷60°C, Type of generator: quartz, Frequency: 26.9224MHz, Capacitance: 16pF, Frequency stability: ±10ppm, Time stability: ±3ppm/year, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm, Operating temperature: -10...60°C.