Продукція > WTL > W3M28636360F12FD1N
W3M28636360F12FD1N
W3M28636360F12FD1N WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 28.63636MHz; -40÷85°C; 12pF; ±30ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Frequency: 28.63636MHz
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 12pF
Frequency stability: ±30ppm
Time stability: ±3ppm/year
Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 28.63636MHz; -40÷85°C; 12pF; ±30ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Frequency: 28.63636MHz, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 12pF, Frequency stability: ±30ppm, Time stability: ±3ppm/year, Dimensions: 3.2x2.5x0.7mm.