Продукція > KYOCERA AVX > W3P35X8F04-U100D3B0T
W3P35X8F04-U100D3B0T
W3P35X8F04-U100D3B0T KYOCERA AVX
AVX-E_W3-Family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F
Features: Cable - 100mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.3dBi, 5dBi, 2.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 3
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB, -10dB, -6dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, 6.525GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
на замовлення 976 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F, Features: Cable - 100mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.3dBi, 5dBi, 2.5dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 3, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Return Loss: -15dB, -10dB, -6dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, 6.525GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3P35X8F04-U100D3B0T W3P35X8F04-U100D3B0T Виробник : KYOCERA AVX AVX_E_W3_Family-2949530.pdf Antennas WiFi 6E & 7 PCB 100mm Cable MHF Connector Foam at backside