Продукція > KYOCERA AVX > W3P35X8W04-U150D3B0A
W3P35X8W04-U150D3B0A
W3P35X8W04-U150D3B0A KYOCERA AVX
4437527.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - W3P35X8W04-U150D3B0A - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee/M2M, 2.5dBi, 50 Ohm
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee / M2M
Verstärkung: 2.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W Series
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W3P35X8W04-U150D3B0A - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee/M2M, 2.5dBi, 50 Ohm, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee / M2M, Verstärkung: 2.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.925GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3P35X8W04-U150D3B0A W3P35X8W04-U150D3B0A Виробник : KYOCERA AVX AVX_E_W3_Family-2949530.pdf Antennas WiFi 6E & 7 PCB 150mm Cable MHF Connector