Продукція > KYOCERA AVX > W3P35X8W04-U200D3B0A
W3P35X8W04-U200D3B0A
W3P35X8W04-U200D3B0A KYOCERA AVX
4437527.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - W3P35X8W04-U200D3B0A - PCB-Antenne, 5.15-5.85GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee, 5dBi, UFL/MHFI-Stecker, 200mm langes Kabel
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee
Verstärkung: 5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL- / MHFI-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W3P35X8W04 Series
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 5.85GHz
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W3P35X8W04-U200D3B0A - PCB-Antenne, 5.15-5.85GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee, 5dBi, UFL/MHFI-Stecker, 200mm langes Kabel, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee, Verstärkung: 5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL- / MHFI-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W3P35X8W04 Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 5.85GHz, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3P35X8W04-U200D3B0A W3P35X8W04-U200D3B0A Виробник : KYOCERA AVX AVX_E_W3_Family-2949530.pdf Antennas Emb Dual-Band Wi-Fi Ant 2.4-5GHz 50ohm 35.2x8.5x0.40mm 200mm Cable MHF Connector