Продукція > KYOCERA AVX > W3P42X8W04-U100D3B0A
W3P42X8W04-U100D3B0A
W3P42X8W04-U100D3B0A KYOCERA AVX
W3_Family_SideCable-3313053.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Antennas Wi-Fi Dual Band/Bluetooth PCB antenna, 100mm side cable, MHF connector
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 180-189 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN, Packaging: Box, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz, Applications: WLAN, Zigbee™, Gain: -1dBi, -1dBi, Termination: MHF, U.FL, Number of Bands: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Return Loss: -7.4dB, -4.5dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.525GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz
Applications: WLAN, Zigbee™
Gain: -1dBi, -1dBi
Termination: MHF, U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Return Loss: -7.4dB, -4.5dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.525GHz