W40S12BS1P5-57
W40S12BS1P5-57 Nidec Components
w40s12bs1p5-57.pdf
Виробник: Nidec Components
Description: DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 39.5C
Packaging: Tray
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 34000 RPM
Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 72.0dB(A)
Static Pressure: 6.696 in H2O (1668.0 Pa)
Power (Watts): 39 W
на замовлення 323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 39.5C, Packaging: Tray, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 34000 RPM, Air Flow: 39.5 CFM (1.11m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 72.0dB(A), Static Pressure: 6.696 in H2O (1668.0 Pa), Power (Watts): 39 W.
Інші пропозиції W40S12BS1P5-57
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W40S12BS1P5-57 W40S12BS1P5-57 Виробник : Nidec Components w40s12bs1p5-57.pdf DC Fans DC Fan ,40x40x28mm, 12VDC, 39.5CFM, 39.0W, 3.25A, 72.0dBA, Ball bearing, 4-Lead Wires, Tach/PWM, Single Axial