W4150GG3000 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 892MHZ/1.575GHZ PUCK 3M
Features: LNA
Packaging: Tray
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: GPS, GSM
Gain: 2dBi, 4dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 3
VSWR: 2.5, 2.5, 1.5
Antenna Type: Puck
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.575GHz, 1.9GHz