W45-10-46B Vector Electronics
98137dd59927d81ffee8d27a85a8799f?AccessKeyId=91CBBA8DAEED4655B5DD&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: Vector Electronics
Description: CASE ALUM UNPAINTED 10"L X 4.5"W
Packaging: Bulk
Features: Card Guides
Color: Unpainted
Size / Dimension: 10.000" L x 4.500" W (254.00mm x 114.30mm)
Material: Metal, Aluminum
Height: 4.610" (117.09mm)
Design: Cover Included
Container Type: Case
Area (L x W): 45.0in² (290cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CASE ALUM UNPAINTED 10"L X 4.5"W, Packaging: Bulk, Features: Card Guides, Color: Unpainted, Size / Dimension: 10.000" L x 4.500" W (254.00mm x 114.30mm), Material: Metal, Aluminum, Height: 4.610" (117.09mm), Design: Cover Included, Container Type: Case, Area (L x W): 45.0in² (290cm²).