W48-E-RB-R-BK-B
W48-E-RB-R-BK-B Lumex Opto/Components Inc.
W48-EFGH.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V
Packaging: Tube
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO (DM)
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Red
Illumination Voltage (Nominal): 2 VDC
Actuator Type: Round, Button, Domed
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.42mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - DC: 12 V
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V, Packaging: Tube, Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO (DM), Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Red, Illumination Voltage (Nominal): 2 VDC, Actuator Type: Round, Button, Domed, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.42mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - DC: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W48-E-RB-R-BK-B W48-E-RB-R-BK-B Виробник : Lumex W48_EFGH-3078778.pdf Pushbutton Switches PBS 12mm SPST 0.1A 48V mom plastic ill