W48M-A10N
W48M-A10N Lumex Opto/Components Inc.
W48M-1256AB_(S-7).pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 12 V
на замовлення 125 шт:
Написати відгук
Description: PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 12 V.
Інші пропозиції W48M-A10N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W48M-A10N W48M-A10N Виробник : Lumex w48m-1256ab.pdf Switch Push Button OFF Mom SPST Flush Round Button 0.25A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
на замовлення 5 шт:
W48M-A10N W48M-A10N Виробник : Lumex W48M_1256AB-2944554.pdf Pushbutton Switches PBS 19mm SPST 0.1A 48V mom metal wires