W4D500-GD03-01 ebm-papst Inc.
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 1220W
Features: Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 480VAC
Size / Dimension: Square - 656mm L x 656mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1570 RPM
Air Flow: 6655.7 CFM (186.36m³/min)
Width: 175.0mm
Operating Temperature: 122°F (50°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: GOST, VDE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Noise: 74.0dB(A)
Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 1220W, Features: Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 480VAC, Size / Dimension: Square - 656mm L x 656mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1570 RPM, Air Flow: 6655.7 CFM (186.36m³/min), Width: 175.0mm, Operating Temperature: 122°F (50°C), Termination: Terminal Block, Approval Agency: GOST, VDE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Noise: 74.0dB(A), Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa).
Інші пропозиції W4D500-GD03-01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W4D500-GD03-01 Виробник : ebm-papst ebm_papst_EBM_Papst_W4D500_GD03_01_datasheet-2327421.pdf AC Fans Axial Fan, 500mm, 400VAC, 9590/11300 m3/h, 820/1220W, 71dBA/74dBA, IP54