Продукція > KYOCERA AVX > W4F42X8W01-H150D3B0C
W4F42X8W01-H150D3B0C
W4F42X8W01-H150D3B0C KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Antennas Emb Wi-Fi 6E/7 2.4-6GHz 50ohm 2W 42.6x8.6x0.53mm 150mm
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук