Продукція > KYOCERA AVX > W4F42X8W01-U150D3B0C
W4F42X8W01-U150D3B0C
W4F42X8W01-U150D3B0C KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Antennas Emb Wi-Fi 6E/7 2.4-6GHz 50Ohms 2W 42.6x8.6x0.53mm 150mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W4F42X8W01-U150D3B0C - FPC-Antenne, 5.925-7.125GHz, WiFi/WLAN/BT/ZigBee, Klebemontage/MHFI-/UFL-Stecker, 4.2dBi, 150mm, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee / FPC, Verstärkung: 4.2dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.925GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / MHFI- / UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W4F42X8W01-U150D3B0C W4F42X8W01-U150D3B0C Виробник : KYOCERA AVX 4520177.pdf Description: KYOCERA AVX - W4F42X8W01-U150D3B0C - FPC-Antenne, 5.925-7.125GHz, WiFi/WLAN/BT/ZigBee, Klebemontage/MHFI-/UFL-Stecker, 4.2dBi, 150mm
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.925GHz
Produktpalette: W Series
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz