W54-XC2A4B10-40
W54-XC2A4B10-40 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_W54_0309-719595.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL 40AMP
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 40A 250VAC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W54-XC2A4B10-40 W54-XC2A4B10-40 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W54&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 40A 250VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 40A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V