W57-XB1A4B11-10
W57-XB1A4B11-10 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_W57_0121-532111.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 10AMP CIRCUIT BRKR
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W57-XB1A4B11-10 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V