W57M-E12B
W57M-E12B Lumex
W57M_EFGH-3078828.pdf
Виробник: Lumex
Pushbutton Switches PBS 16mm SPST 0.1A 48V mom metal
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W57M-E12B Lumex
SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V Група товару: Кнопки та клавіатури Од. вим: шт.
Інші пропозиції W57M-E12B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W57M-E12B Виробник : Lumex SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V Група товару: Кнопки та клавіатури Од. вим: шт