W58-XB1A6B-15
W58-XB1A6B-15 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-2-1423695-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Push to Reset, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.