Продукція > WTL > W5M11059200B12BC1T
W5M11059200B12BC1T
W5M11059200B12BC1T WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -20÷70°C; 12pF; ±10ppm; ±3ppm/year
Type of generator: quartz
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 12pF
Dimensions: 5x3.2x0.9mm
Time stability: ±3ppm/year
Frequency stability: ±10ppm
Frequency: 11.0592MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: quartz; 11.0592MHz; -20÷70°C; 12pF; ±10ppm; ±3ppm/year, Type of generator: quartz, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 12pF, Dimensions: 5x3.2x0.9mm, Time stability: ±3ppm/year, Frequency stability: ±10ppm, Frequency: 11.0592MHz.