Продукція > WITHWAVE CO LTD > W601-WF1WF1-36INCH
W601-WF1WF1-36INCH
W601-WF1WF1-36INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_064292f3167d4f128feb1d8ed022fd9e.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 36"
Packaging: Bag
Color: Violet
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 1.0mm to 1.0mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 1.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.0mm Jack
2nd Connector: 1.0mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 110 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 36", Packaging: Bag, Color: Violet, Length: 36.00" (914.40mm), Style: 1.0mm to 1.0mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 1.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.0mm Jack, 2nd Connector: 1.0mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).