Продукція > WITHWAVE CO LTD > W601-WF1WF1-48INCH
W601-WF1WF1-48INCH
W601-WF1WF1-48INCH WITHWAVE CO LTD
39c61f_064292f3167d4f128feb1d8ed022fd9e.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 4'
Packaging: Bag
Color: Violet
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 1.0mm to 1.0mm
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
Cable Type: 1.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 1.0mm Jack
2nd Connector: 1.0mm Jack
Frequency - Max: 110 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 1.0MM TO 1.0MM 4', Packaging: Bag, Color: Violet, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 1.0mm to 1.0mm, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, Cable Type: 1.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 1.0mm Jack, 2nd Connector: 1.0mm Jack, Frequency - Max: 110 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.