W6114B0100
W6114B0100 Pulse Electronics
W6114B0100
Виробник: Pulse Electronics
Antennas 617-7125MHz 3W 50Ohms Blk
на замовлення 1805 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA FLEX FPC 5G 617-7125 MHZ, Packaging: Bag, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.427GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 4.4GHz ~ 5GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz, 6GHz ~ 7.125GHz, Applications: 4G, 5G, Gain: 1.5dBi, 3.8dBi, 4.6dBi, 5.8dBi, 5dBi, 4.8dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF, Number of Bands: 6, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.006" (0.15mm), Return Loss: -5dB, -6dB, -5dB, -6dB, -5dB, -4dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.0585GHz, 3.75GHz, 4.7GHz, 5.5375GHz, 6.5625GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 3 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.427GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 4.4GHz ~ 5GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz, 6GHz ~ 7.125GHz
Applications: 4G, 5G
Gain: 1.5dBi, 3.8dBi, 4.6dBi, 5.8dBi, 5dBi, 4.8dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF
Number of Bands: 6
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.006" (0.15mm)
Return Loss: -5dB, -6dB, -5dB, -6dB, -5dB, -4dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 2.0585GHz, 3.75GHz, 4.7GHz, 5.5375GHz, 6.5625GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 3 W