W67-X2Q110-20
W67-X2Q110-20 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-4-1393252-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 1
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 1.
Інші пропозиції W67-X2Q110-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W67-X2Q110-20 W67-X2Q110-20 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-714193.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 20A WH