W67-X2Q13-25
W67-X2Q13-25 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-7-1393252-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 25A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 1
на замовлення 37 шт:
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 1.
Інші пропозиції W67-X2Q13-25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W67-X2Q13-25 W67-X2Q13-25 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_w6w9_1115-720020.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 25A WH