W67-X2Q52-10
W67-X2Q52-10 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
на замовлення 83 шт:
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W67-X2Q52-10 W67-X2Q52-10 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-713295.pdf Circuit Breakers 10A 1 POLE TOGGLE