W69-X2Q12-20
W69-X2Q12-20 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 20A 3 POLE 3 TOGGLE
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W69-X2Q12-20 W69-X2Q12-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-8-1393253-6.datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V