W69-X2Q12-25
W69-X2Q12-25 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-8-1393253-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 3
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W69-X2Q12-25 W69-X2Q12-25 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-713385.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 25A WH