W91-X1110-30
W91-X1110-30 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 1.
Інші пропозиції W91-X1110-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W91-X1110-30 W91-X1110-30 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_w6w9_1115-719925.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 30A BLK