W92-X1110-10
W92-X1110-10 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-6-1393254-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 2
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 2.
Інші пропозиції W92-X1110-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X1110-10 W92-X1110-10 Виробник : TE Connectivity / AMP ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 10A BLK