W92-X1110-30
W92-X1110-30 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_w6w9_1115-713287.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 30A BLK
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X1110-30 W92-X1110-30 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-6-1393254-4.datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V