W92-X113-30
W92-X113-30 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_w6w9_1115-574800.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Circuit Breakers 30AMP 277VAC TOGGLE 2 POLE
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 2.
Інші пропозиції W92-X113-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X113-30 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V