W93-X1110-50 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 3.
Інші пропозиції W93-X1110-50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W93-X1110-50 W93-X1110-50 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_w6w9_1115-713395.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 50A BLK