Продукція > WTL > W9C16000000K33QBCN
W9C16000000K33QBCN
W9C16000000K33QBCN WTL
Виробник: WTL
Category: Resonators and Generators
Description: Generator: TCXO; 16MHz; -10÷60°C; 15pF; ±1ppm; ±1ppm/year; 3.3V
Type of generator: TCXO
Frequency: 16MHz
Operating temperature: -10...60°C
Capacitance: 15pF
Frequency stability: ±1ppm
Time stability: ±1ppm/year
Dimensions: 5x3.2x1.2mm
Operating voltage: 3.3V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: TCXO; 16MHz; -10÷60°C; 15pF; ±1ppm; ±1ppm/year; 3.3V, Type of generator: TCXO, Frequency: 16MHz, Operating temperature: -10...60°C, Capacitance: 15pF, Frequency stability: ±1ppm, Time stability: ±1ppm/year, Dimensions: 5x3.2x1.2mm, Operating voltage: 3.3V.