Продукція > WTL > W9M04000000D20DB1M
W9M04000000D20DB1M
W9M04000000D20DB1M WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 4MHz; 20pF; 12.7x4.8x3.8mm
Type of generator: quartz
Frequency: 4MHz
Capacitance: 20pF
Frequency stability: ±20ppm
Operating temperature: -10...60°C
Time stability: ±5ppm/year
Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 4MHz; 20pF; 12.7x4.8x3.8mm, Type of generator: quartz, Frequency: 4MHz, Capacitance: 20pF, Frequency stability: ±20ppm, Operating temperature: -10...60°C, Time stability: ±5ppm/year, Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm.