Продукція > WTL > W9M13521270F10FD14
W9M13521270F10FD14
W9M13521270F10FD14 WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 13.52127MHz; 10pF; 12.7x4.8x3.8mm
Type of generator: quartz
Frequency: 13.52127MHz
Capacitance: 10pF
Frequency stability: ±30ppm
Time stability: ±5ppm/year
Operating temperature: -40...85°C
Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 13.52127MHz; 10pF; 12.7x4.8x3.8mm, Type of generator: quartz, Frequency: 13.52127MHz, Capacitance: 10pF, Frequency stability: ±30ppm, Time stability: ±5ppm/year, Operating temperature: -40...85°C, Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm.