Продукція > WTL > W9M40680000F20FC3N
W9M40680000F20FC3N
W9M40680000F20FC3N WTL
Виробник: WTL
Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: quartz; 40.68MHz; 20pF; 12.7x4.8x3.8mm
Frequency: 40.68MHz
Capacitance: 20pF
Frequency stability: ±30ppm
Time stability: ±3ppm/year
Operating temperature: -20...70°C
Type of generator: quartz
Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: quartz; 40.68MHz; 20pF; 12.7x4.8x3.8mm, Frequency: 40.68MHz, Capacitance: 20pF, Frequency stability: ±30ppm, Time stability: ±3ppm/year, Operating temperature: -20...70°C, Type of generator: quartz, Dimensions: 12.7x4.8x3.8mm.