W9MT37-230
W9MT37-230 Acopian Power Supplies
streamFile.asp?loc=info&id=AcopianCatGoldBoxSwitcher.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER 9V 333W
Power (Watts): 333W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.34" L x 6.34" W x 3.44" H (161.0mm x 161.0mm x 87.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: UR
Efficiency: 73%
Voltage - Output 1: 9V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.4 kV
Current - Output 1: 37 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 9V 333W, Power (Watts): 333W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.34" L x 6.34" W x 3.44" H (161.0mm x 161.0mm x 87.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: UR, Efficiency: 73%, Voltage - Output 1: 9V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.4 kV, Current - Output 1: 37 A.