WA82-120RJI TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; 120Ω; 1W; ±5%; axial; 2.8mm
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 120Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Leads: axial
Diameter: 2.8mm
Kind of resistor: cement
на замовлення 220000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 404
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; 120Ω; 1W; ±5%; axial; 2.8mm, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 120Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Leads: axial, Diameter: 2.8mm, Kind of resistor: cement.