WAD150-110S12W
WAD150-110S12W P-DUKE Technology, Inc.
WAF%28D%29150%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 4.00" L x 2.25" W x 0.79" H (101.6mm x 57.2mm x 20.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Size / Dimension: 4.00" L x 2.25" W x 0.79" H (101.6mm x 57.2mm x 20.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.