WAD150-110S15W
WAD150-110S15W P-DUKE Technology, Inc.
WAF%28D%29150%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 15V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 3.86" L x 2.56" W x 0.67" H (98.0mm x 65.0mm x 17.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 15V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Size / Dimension: 3.86" L x 2.56" W x 0.67" H (98.0mm x 65.0mm x 17.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.