WAF300-48S12W
WAF300-48S12W P-DUKE Technology, Inc.
WAF300W%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 300W
Power (Watts): 300W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.00" L x 4.01" W x 1.52" H (152.4mm x 101.9mm x 38.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 50155; 60950-1; 62368-1; UL 508
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 300W, Power (Watts): 300W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.00" L x 4.01" W x 1.52" H (152.4mm x 101.9mm x 38.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 25A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 50155; 60950-1; 62368-1; UL 508.