Продукція > KYOCERA AVX > WAP3015W08-H100D3B0A
WAP3015W08-H100D3B0A
WAP3015W08-H100D3B0A KYOCERA AVX
WxP3015W08_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY WIFI LEFT, 100, D02
Features: Cable - 100mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 3dBi, 6.7dBi
Termination: MHF4
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -8.4dB, 8.7dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
на замовлення 886 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - WAP3015W08-H100D3B0A - HF-Antenne, 5.15 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee, 5.9dBi, 50 Ohm, Kleb/MHF4-Steckverbinder, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee, Verstärkung: 5.9dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: 2W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WAP3015W08-H100D3B0A WAP3015W08-H100D3B0A Виробник : KYOCERA AVX WxP3015W08_Series_DS.pdf Antennas Embedded WiFi 2.48GHz/5.85GHz 3dBi/6.7dBi Adhesive Mt MHF4
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WAP3015W08-H100D3B0A WAP3015W08-H100D3B0A Виробник : KYOCERA AVX 3919513.pdf Description: KYOCERA AVX - WAP3015W08-H100D3B0A - HF-Antenne, 5.15 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee, 5.9dBi, 50 Ohm, Kleb/MHF4-Steckverbinder
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee
Verstärkung: 5.9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / MHF4-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W Series
Eingangsleistung: 2W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz