Продукція > KYOCERA AVX > WAP3015W08-U150D3B0A
WAP3015W08-U150D3B0A
WAP3015W08-U150D3B0A KYOCERA AVX
WxP3015W08_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY WIFI LEFT, 150, D02
Features: Cable - 150mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 3dBi, 6.7dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -8.4dB, 8.7dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA ASSY WIFI LEFT, 150, D02, Features: Cable - 150mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 3dBi, 6.7dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -8.4dB, 8.7dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active.