Продукція > SONEL > WAPRZ002GRBBF10
WAPRZ002GRBBF10
WAPRZ002GRBBF10 SONEL
Виробник: SONEL
Category: Single Test Leads
Description: Test lead; 10A; banana plug 4mm,both sides; Urated: 1kV; Len: 2m
Type of test accessories: test lead
Current rating: 10A
Test lead configuration: banana plug 4mm; both sides
Rated voltage: 1kV
Cable length: 2m
Colour: green
Conform to the norm: CAT IV 1000V; EN 61010