Продукція > WANDBOARD.ORG > WB-EDM-IMX6S-10PACK
WB-EDM-IMX6S-10PACK Wandboard.Org
WB-EDM_IMX6_Modules.pdf
Виробник: Wandboard.Org
Description: SBC 1.0GHZ 1CORE 512MB RAM 10PK
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.230" x 2.360" (82.04mm x 59.94mm)
Speed: 1.0GHz