WB-USB-24HP-A
WB-USB-24HP-A Datawave LLC
WB-USB-24HP-A_Web.pdf
Виробник: Datawave LLC
Description: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE WIT
Packaging: Bulk
Sensitivity: -101dBm
Function: Transceiver
Frequency: 2.4GHz
Interface: USB
Modulation or Protocol: 802.15.4
Power - Output: 63mW
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 115.2kbps
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE WIT, Packaging: Bulk, Sensitivity: -101dBm, Function: Transceiver, Frequency: 2.4GHz, Interface: USB, Modulation or Protocol: 802.15.4, Power - Output: 63mW, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 115.2kbps.