Продукція > SAMWHA > WB1E108M12020PL
WB1E108M12020PL SAMWHA
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; 12.5x20mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: 12.5x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
Manufacturer series: WB
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; 12.5x20mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: 12.5x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm, Manufacturer series: WB, Service life: 5000h.