Продукція > SAMWHA > WB1H108M16025BB
WB1H108M16025BB SAMWHA
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; 16x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 16mm
Body dimensions: 16x25mm
Height: 25mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; 16x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 16mm, Body dimensions: 16x25mm, Height: 25mm, Manufacturer series: WB.