Продукція > SAMWHA > WB1V567M10020PA
WB1V567M10020PA SAMWHA
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 560uF; 35VDC; 10x20mm; ±20%; 4000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 560µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: 10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 4000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: WB
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 560uF; 35VDC; 10x20mm; ±20%; 4000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 560µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: 10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 4000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: WB, Height: 20mm, Diameter: 10mm.